Olemme osa SVL Groupia. Lue lisää ›

YHTEYSTIEDOT

ProLaser Oy
Tehtaankatu 15
FI - 11710 RIIHIMÄKI
FINLAND
Tel: +358 (0)19 751 761
Fax: +358 (0)19 722 717
Lähettämö: 050 321 9289
E-mail: laser@prolaser.fi

Y-tunnus 0750339-9
Verkkolaskutusta varten pyydämme ilmoittamaan tiedot sähköpostiin jori.antila@suomenvesileikaus.fi
Yritys on AAA-luokiteltu
Eero Laiho
Tehdaspäällikkö
040 763 4461
eero.laiho@prolaser.fi
Pasi Ukkonen
Ohjelmointi ja materiaalihankinnat
0400 45 9513
pasi.ukkonen@prolaser.fi
Petri Lehtoranta
Myyntipäällikkö, tarjouslaskenta
041 443 3344
petri.lehtoranta@prolaser.fi
Atte Antila
Myynti-insinööri, tarjouslaskenta
040 865 3057
atte.antila@prolaser.fi
Jorma Tetri
Myyntijohtaja
0400 47 5680
jorma.tetri@prolaser.fi
Tuula Kaarakainen
Talouspäällikkö
050 368 4561
talous@prolaser.fi
Jori Antila
Toimitusjohtaja
040 565 7062
jori.antila@suomenvesileikkaus.fi
Yhteystiedot
Etäisyyksiä
Helsinki 60 min
Lahti 45 min
Hämeenlinna 15 min
Hyvinkää 15 min
Tampere 90 min
Emoyhtiömme on
Suomen Vesileikkaus Oy

© ProLaser Oy 2016 Riihimäki